Комфортний переїзд  /  Переїзд  /  Офісні, квартирні, складські переїзди

Офісні, квартирні, складські переїзди

Переїзд

Як організувати офісний переїзд?

Офісний переїзд здійснити самотужки буде складно. Для цього доцільніше буде найняти мувінгову компанію, яка все виконає без лишнього клопоту. «Комфортний переїзд» має багаторічний стаж у цій сфері. Тому, до вас обов’язково і безкоштовно буде надісланий спеціаліст для уточнення інформації. Це необхідно для того, щоб виділити необхідну кількість вантажників, підібрати відповідний автомобіль, визначити при необхідності пакувальні матеріали, інструменти та ін. А ще, вам нададуть деякі поради, що допоможуть скоротити час роботи, відповідно – суттєво зекономити.

Алгоритм дії від «Комфортний переїзд»:

  1. Дзвінок до менеджера
  2. Виїзд спеціаліста
  3. Погодження дати часу і ціни
  4. Укладання договору (при необхідності)
  5. Виконання роботи
  6. Чудовий результат

Якщо наша співпраця починається з укладання договору, то в ньому вказуються такі моменти, як:

  1. дата переїзду,
  2. час початку роботи,
  3. пакувальні матеріали,
  4. ціни та інше.

Вантажники, які працюють у нас, при потребі розберуть та упакуюють ваші речі. Щодо пакувальних матеріалів,то ми маємо в наявності коробки різного розміру, стрейчплівку, картон, паралон… Тому, можете не турбуватися, бо ваші речі доставляють на нову адресу цілими та непошкодженими. Наші вантажники розпакують речі, і по вашому бажанню розмістять речі та меблі .

Якщо після завершення роботи утворились гори непотрібу – не проблема. В нас є послуга вивозу сміття. Навіть прибирання зробимо відразу.

Схожі публікації

Меню