Комфортний переїзд  /  Вантажні перевезення  /  10 речей, які потрібно не забути під час переїзду

10 речей, які потрібно не забути під час переїзду

1. Їжа та вода
Якщо ви переїжджаєте в новий район, то, напевно, ще не знайомі з навколишніми магазинами. а значить мінімальний запас продуктів на найближчі день-два вам буде дуже доречним. Взяти можна макарони, хліб, овочі та фрукти, чай у пакетиках, каву, порційні вершки, чисту питну воду. При наявности холодильника не зайвим будуть і напівфабрикати.

2. Посуд
Обов’язково на кожного члена сім’ї візьміть тарілку, ложку, чашку, вилку. Не забудьте ножик, обробні дошки та інше начиння, яке вам знадобиться для приготування їжі. Замість громіздких каструль можна взяти мультиварку.

3. Одяг, взуття, особисті речі
Зрозуміло, що якщо ви залишаєте колишнє місце проживання назавжди, то брати доведеться всі речі. Однак, частину одягу на найближчий час краще запакувати окремо і не ховати далеко. Сюди ж покладіть праску або ручний відпарювач, щітку одягу, щоб можна було швидко надати речам пристойний вигляд після розпакування. Не забудьте гаджети — планшет, телефон, комп’ютер або ноутбук і зарядні пристрої.

4. Предмети особистої гігієни
Зазвичай
це стандартний набір: зубна паста, зубні щітки, гелі для душу, мило, шампунь, розрахунки, фен, рушники, туалетний папір, освіжувач повітря. Можете доповнити список та іншими необхідними вам речами — косметикою, кремами для рук та обличчя, бальзамом для волосся і т.п

.5. Постільна білизна, ковдри, подушки
Їх треба взяти обов’язково. Навряд чи вам та вашим домочадцям сподобається перспектива спати на голій підлозі або на ліжку без ковдри та подушки.

6. Дитячі речі
Для дитини краще скласти окремий перелік. Підліток може приватно сам упакувати та проконтролювати перевезення своїх речей, а ось зборами малюка краще зайнятися особисто мамі, щоб нічого не забути і не втратити.

7. Аптечка
Вона є у кожному будинку. Перш ніж її упаковати, перевірте терміни придатності всіх ліків, герметичність флаконів. Всі препартати з терміном придатності і баночки, що минув, які нещільно закриваються і можуть пролитися, краще викинути, щоб не везти зайвий вантаж і не зіпсувати речі.

8. Набір інструментів
Зрозуміло, що чоловіки навряд чи залишать свої цінні інструменти на колишньому місці проживання. Це стало б надто дорогим подарунком новим господарям, тому їх треба забрати із собою обов’язково. Та й хто знає, можливо вам у новій квартирі знадобиться повісити люстру, полагодити кран або замок.

9. Чистячі засоби та ганчірки
Наводити лад після того, як ви розпакуєте речі, вам доведеться 100%. Тому, щоб не бігати по магазинах у пошуках ганчірки для підлоги, щітки для килима або засоби для миття посуду, краще взяти їх з собою. Також вам швидше за все знадобляться мішки для сміття і кілька пар гумових рукавичок.

10. Домашні тварини та речі для них
Крім самого вихованця важливо подбати про його речі. Не забудьте упаковати будиночок, підстилку, улюблену миску та іграшку, одяг, нашийники, повідці і, звичайно, їжу та лоток із наповнювачем. Намагайтеся, щоб ваші тварини на новому місці відчували себе комфортно.

Схожі публікації

Меню